wtorek, 8 maja 2012

bohaterowie.

Bohaterowie : 
  
Vivian to siedemnastoletnia  dziewczyna mieszkająca z rodzicami i bratem w Londynie. Jej pasją jest fotografia i wszystko z tym związane. Jest atrakcyjną, zabawną i rozgadaną dziewczyną.


  
Lauren to przepiękna siedemnastolatka. Na różnych imprezach jest znana głównie jako DJ. Miksowanie, remiksowanie to jej żywioł. W wolnych chwilach bardzo chętnie pozuje do obiektywu Vivian, jej przyjaciółki. Lauren jest zamknięta w sobie, nie lubi o sobie opowiadać. Jest bardzo wyluzowana i pozytywnie nastawiona do życia. 


  
Lily jest młodsza od swoich przyjaciółek, gdyż ma 16 lat. Jest wesołą, miłą i piekną dziewczyną o zaraźliwym śmiechu. W sprawach sercowych zawsze służy pomocą Vivian i Lauren. Nikt nie pociesza tak jak ona. Uwielbia grać na gitarze wymyślając przy tym śmieszne teksty. 

  
Liam to osiemnastoletni chłopak mieszkający w Anglii w West Midlands. Wysoki brunet, o brąz oczach, który panicznie boi się łyżek. Jest bardzo romantyczny i wrażliwy.  Jest utalentowany muzycznie, wystąpił w X Factor i w późniejszym czasie został jednym z członków One Direction. 

  
18 -letni blondynek o przepięknych niebieskich oczach. Pochodzi z Irlandii. Jest wrażliwy, nieśmiały, zabawny. Uwielbia grać na gitarze i śpiewać. Jeden z członków One Direction. 

  
17 letni brunet z burzą loków na głowie i przepięknym uśmiechem pochodzący z Holmes Chapel. Jest zabawnym, troskliwym chłopakiem. Kocha grać w Fifę i spać. Jest w zaspole One Direction. Jego najlepszym przyjacielem z zespołu jest Louis. Świetnie śpiewa.

  
Louis ma 20 lat i jest z pewnością najzabawniejszy z zespołu 1D. Uwielbia marchewki. Pochodzi z Doncaster.  Ma przepiękną barwę głosu. 

  
19- letni chłopak o nieziemskiej urodzie. Zayn jest muzułmaninem, pochodzi z Bradfort. Zabawny, wrażliwy, bywa bardzo zazdrosny. Członek zespołu One Direction. Świetnie śpiewa.

  
Starszy brat Vivian. Ma 18 lat i jest bardzo wysportowany. Na razie jest to tyle bohaterów, z czasem gdy będzie taka potrzeba pojawią sie nowi ;)